Nepřehlédněte

Aktuální dražby akcií

Roklen360 a.s. (dříve FINANCE Zlín, a.s.) oznamuje, že od dražby akcií K-PROTOS, a.s. bylo upuštěno. Dražba se měla konat dne 5.8. 2019, na  adrese náměstí Míru 64, Zlín, v zasedací místnosti provozovny dražebníka. Oznámení o upuštění od dražby naleznete zde

Roklen360 a.s. (dříve FINANCE Zlín, a.s.) uzavřela se soudním exekutorem smlouvu o provedení dražby akcií K-PROTOS, a.s. Dražba se bude konat dne 5.8. 2019, na  adrese náměstí Míru 64, Zlín, v zasedací místnosti provozovny dražebníka. Podrobné informace naleznete v dražební vyhlášce, která je zájemcům k dispozici  zde. Znalecký posudek o ocenění předmětu dražby je ke stažení zde.

Roklen360 a.s. (dříve FINANCE Zlín, a.s.) uzavřela smlouvu o provedení dražby akcií VODNÍ ZDROJE, a.s. Dražba se bude konat dne 28.5. 2019, na  adrese náměstí Míru 64, Zlín, v zasedací místnosti provozovny dražebníka. Podrobné informace naleznete v dražební vyhlášce, která je zájemcům k dispozici  zde. Znalecký posudek o ocenění předmětu dražby je ke stažení zde.

Roklen360 a.s. (dříve FINANCE Zlín, a.s.) uzavřela smlouvu o provedení dražby akcií ZBIROVIA, a.s. Dražba se bude konat dne 4.12. 2018, na  adrese náměstí Míru 64, Zlín, v zasedací místnosti provozovny dražebníka. Podrobné informace naleznete v dražební vyhlášce, která je zájemcům k dispozici  zde. Znalecký posudek o ocenění předmětu dražby je ke stažení zde.

Roklen360 a.s. (dříve FINANCE Zlín, a.s.) oznamuje, že veřejná nedobrovolná dražba EP Development RPR a.s. byla zmařena. Důvod zmaření dražby - vydražitel neuhradil cenu dosaženou vydražením ve stanovené lhůtě. Oznámení je ke stažení zde. Opakovaná dražba se bude konat 9.2.2018, na  adrese náměstí Míru 64, Zlín, v zasedací místnosti provozovny dražebníka. Podrobné informace naleznete v dražební vyhlášce k opakované dražbě, která je zájemcům k dispozici zde.

Roklen360 a.s. (dříve FINANCE Zlín, a.s.) oznamuje, že veřejnou nedobrovolnou dražbu cenných papírů GARDEA a.s., vyhlášenou dražební vyhláškou DV1211017126, která se měla konat 25. října 2017 v 11:30 hodin v sídle společnosti Roklen Holding a.s. nelze provést v původně uveřejněném termínu proto, že byla podána žaloba na určení nepřípustnosti prodeje zástavy ve veřejné dražbě a dražba se tak ve stanoveném termínu nekoná. Veřejnou dražbu lze vykonat až poté, kdy bude o této žalobě pravomocně rozhodnuto. Bližší informace naleznete zde. 

 

 

 

 

Veřejné zakázky získáte od 1.10.2016 jen se zaknihovanými akciemi

Společnost Roklen360 pro Vás zajistí veškeré kroky potřebné k realizaci přeměny podoby akcií na zaknihované tak, abyste se mohli účastnit veřejných zakázek bez obav z možného vyloučení. Konzultace zcela zdarma, informace zde.

Jak začít investovat?

Uzavřete s námi smlouvu, složte peníze na svůj zákaznický účet a můžete začít! Podrobné informace naleznete zde.

Akcie zemědělských společností


Korunové dluhopisy

Další informace ke korunovým dluhopisům naleznete zde.

Sekce "Investiční poradna"

Na našich stránkách naleznete sekci "Investiční poradna". Rádi Vám zde zdarma odpovíme na jakékoliv dotazy týkající se investování a kapitálových trhů.

Sekce cenné papíry

V této sekci nyní naleznete souhrn investičních profilů sledovaných společností. K informacím se dostanete po zadání e-mailové adresy a následné autorizaci zde. Věříme, že tato sekce pro Vás bude přínosem a pomůže Vám s výběrem vhodné investičních příležitosti. Pro naše zákazníky jsou informace dostupné přímo v  zákaznické sekci bez nutnosti zadávat e-mailovou adresu.

Anketa B.I.G. EXPERT

Roklen360 a.s. (dříve FINANCE Zlín, a.s.) se již více než 4 roky účastní ankety B.I.G EXPERT pořádané finančním portálem kurzy.cz.

logo BIG ExpertInternetové stránky ankety najdete zde. V anketě se odborníci vyjadřují k očekávanému vývoji českých blue chips a k vývoji indexů zahraničních kapitálových trhů ve srovnání s českým indexem PX v horizontu jednoho a šesti měsíců. Součástí ankety jsou také články odborníků komentující současnou situaci na kapitálových trzích. Články které dříve vyšly v Hospodářských novinách najdete v sekci "O nás - FZ v tisku".

 

 

 

 

 

Články

Pražská burza rostla po boku Evropy. NWR -5 %, HSBC -2 %

23. 7. 2014 - Radek Pavlíček

Obchodování na evropských titulech se neslo v úterní obchodní seanci v pozitivním duchu. Akcie rostly napříč celou Evropou. Ve středoevropském regionu se dařilo rakouskému ATX +0,33 %, slovenskému SAX +1,66 %, pražskému PX +0,71 % a polskému WIG +0,89 %.

Obchodování na evropských titulech se neslo v úterní obchodní seanci v pozitivním duchu. Akcie rostly napříč celou Evropou. Ve středoevropském regionu se dařilo rakouskému ATX +0,33 %, slovenskému SAX +1,66 %, pražskému PX +0,71 % a polskému WIG +0,89 %.

Na západě byly růsty ještě významnější, kdy si německý DAX připsal 1,09 %, francouzský CAC +1,54 %, italský FTSE Mib +1,74 % a španělský Madrid Se +1,66 %, britský FTSE přidal dalších 1,03 %.

Pražská burza před zahájením výsledkové sezóny rostla o slibných 0,71 %. PX táhl nahoru ČEZ +0,87 % i přes snížení cílové ceny od analytiků HSBC z 550 na 530 Kč. Z bankovního sektoru rostla Erste o 0,65 % a Komerční banka dokonce o 0,74 %, rakouský VIG +1,06 %.

Na významný růst ropy v posledních několika dnech navázal Unipetrol +2,36 % a zakončil na 130 Kč. Právě on zítra před zahájením trhu nakrojí tuzemskou výsledkovou sezónu za 2Q. Z menších titulů se dnes nedařilo akciím těžebního NWR -5 %.

Domácí výsledková sezóna startuje. Kalendář za 2Q/1H

Dnes reportovala své hospodářské výsledky švýcarská bankovní skupina Credit Suisse Group -1,88 %. Ta vykázala svou největší čtvrtletní ztrátu od roku 2008, ta činila 700 milionů švýcarských franků kvůli mimořádným nákladům 1,6 miliardy franků, které souvisely s pokutou za daňové úniky v USA.

 

 

 

Další zprávy najdete na našich webových stránkách www.financezlin.cz. Vaše případné dotazy rádi zodpovědí makléři FINANCE Zlín, a.s., které můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu: finance@financezlin.cz nebo tel. čísla: 777 217 375.

Souhrn informací včetně vývoje hospodářských výsledků, naleznete na www.financezlin.cz. Naši zákazníci mají profil k dispozici v klientské sekci, ostatní pak po zadání e-mailové adresy zde.

 

Vyloučení odpovědnosti:

Tento článek má pouze informativní charakter a neslouží jako investiční doporučení dle zákona o podnikání na kapitálovém trhu. 

 

Radek Pavlíček

FINANCEZlín, a.s.