Nepřehlédněte

Aktuální dražby akcií

Roklen360 a.s. (dříve FINANCE Zlín, a.s.) oznamuje, že od dražby akcií K-PROTOS, a.s. bylo upuštěno. Dražba se měla konat dne 5.8. 2019, na  adrese náměstí Míru 64, Zlín, v zasedací místnosti provozovny dražebníka. Oznámení o upuštění od dražby naleznete zde

Roklen360 a.s. (dříve FINANCE Zlín, a.s.) uzavřela se soudním exekutorem smlouvu o provedení dražby akcií K-PROTOS, a.s. Dražba se bude konat dne 5.8. 2019, na  adrese náměstí Míru 64, Zlín, v zasedací místnosti provozovny dražebníka. Podrobné informace naleznete v dražební vyhlášce, která je zájemcům k dispozici  zde. Znalecký posudek o ocenění předmětu dražby je ke stažení zde.

Roklen360 a.s. (dříve FINANCE Zlín, a.s.) uzavřela smlouvu o provedení dražby akcií VODNÍ ZDROJE, a.s. Dražba se bude konat dne 28.5. 2019, na  adrese náměstí Míru 64, Zlín, v zasedací místnosti provozovny dražebníka. Podrobné informace naleznete v dražební vyhlášce, která je zájemcům k dispozici  zde. Znalecký posudek o ocenění předmětu dražby je ke stažení zde.

Roklen360 a.s. (dříve FINANCE Zlín, a.s.) uzavřela smlouvu o provedení dražby akcií ZBIROVIA, a.s. Dražba se bude konat dne 4.12. 2018, na  adrese náměstí Míru 64, Zlín, v zasedací místnosti provozovny dražebníka. Podrobné informace naleznete v dražební vyhlášce, která je zájemcům k dispozici  zde. Znalecký posudek o ocenění předmětu dražby je ke stažení zde.

Roklen360 a.s. (dříve FINANCE Zlín, a.s.) oznamuje, že veřejná nedobrovolná dražba EP Development RPR a.s. byla zmařena. Důvod zmaření dražby - vydražitel neuhradil cenu dosaženou vydražením ve stanovené lhůtě. Oznámení je ke stažení zde. Opakovaná dražba se bude konat 9.2.2018, na  adrese náměstí Míru 64, Zlín, v zasedací místnosti provozovny dražebníka. Podrobné informace naleznete v dražební vyhlášce k opakované dražbě, která je zájemcům k dispozici zde.

Roklen360 a.s. (dříve FINANCE Zlín, a.s.) oznamuje, že veřejnou nedobrovolnou dražbu cenných papírů GARDEA a.s., vyhlášenou dražební vyhláškou DV1211017126, která se měla konat 25. října 2017 v 11:30 hodin v sídle společnosti Roklen Holding a.s. nelze provést v původně uveřejněném termínu proto, že byla podána žaloba na určení nepřípustnosti prodeje zástavy ve veřejné dražbě a dražba se tak ve stanoveném termínu nekoná. Veřejnou dražbu lze vykonat až poté, kdy bude o této žalobě pravomocně rozhodnuto. Bližší informace naleznete zde. 

 

 

 

 

Veřejné zakázky získáte od 1.10.2016 jen se zaknihovanými akciemi

Společnost Roklen360 pro Vás zajistí veškeré kroky potřebné k realizaci přeměny podoby akcií na zaknihované tak, abyste se mohli účastnit veřejných zakázek bez obav z možného vyloučení. Konzultace zcela zdarma, informace zde.

Jak začít investovat?

Uzavřete s námi smlouvu, složte peníze na svůj zákaznický účet a můžete začít! Podrobné informace naleznete zde.

Akcie zemědělských společností


Korunové dluhopisy

Další informace ke korunovým dluhopisům naleznete zde.

Sekce "Investiční poradna"

Na našich stránkách naleznete sekci "Investiční poradna". Rádi Vám zde zdarma odpovíme na jakékoliv dotazy týkající se investování a kapitálových trhů.

Sekce cenné papíry

V této sekci nyní naleznete souhrn investičních profilů sledovaných společností. K informacím se dostanete po zadání e-mailové adresy a následné autorizaci zde. Věříme, že tato sekce pro Vás bude přínosem a pomůže Vám s výběrem vhodné investičních příležitosti. Pro naše zákazníky jsou informace dostupné přímo v  zákaznické sekci bez nutnosti zadávat e-mailovou adresu.

Anketa B.I.G. EXPERT

Roklen360 a.s. (dříve FINANCE Zlín, a.s.) se již více než 4 roky účastní ankety B.I.G EXPERT pořádané finančním portálem kurzy.cz.

logo BIG ExpertInternetové stránky ankety najdete zde. V anketě se odborníci vyjadřují k očekávanému vývoji českých blue chips a k vývoji indexů zahraničních kapitálových trhů ve srovnání s českým indexem PX v horizontu jednoho a šesti měsíců. Součástí ankety jsou také články odborníků komentující současnou situaci na kapitálových trzích. Články které dříve vyšly v Hospodářských novinách najdete v sekci "O nás - FZ v tisku".

 

 

 

 

 

Články

S&P 500 na novém rekordu, výsledková sezóna v plném proudu

23. 7. 2014 - Radek Pavlíček

Úterní americká seance povznesla trh na nová maxima. Po úterním závěrečném obchodování reportoval výsledky za 3Q svého fiskálního roku Apple, který vykázal čtvrtletní zisk ve výši 1,28 dolaru na akcii a tržby 37,4 miliardy dolarů proti očekávání analytiků 1,23 zisk na akcii a 37,98 miliardy dolarů. Po závěru obchodní seance akcie firmy reagovaly drobným zklamáním a odepsal 0,6 %. Naopak v poobchodní fázi se dařilo Microsoftu +1,38 %. Softwarový gigant vykázal čistý zisk, který sice zaostal za očekáváním, avšak tržby překonaly odhady analytiků.

Úterní americká seance povznesla trh na nová maxima. Po úterním závěrečném obchodování reportoval výsledky za 3Q svého fiskálního roku Apple, který vykázal čtvrtletní zisk ve výši 1,28 dolaru na akcii a tržby 37,4 miliardy dolarů proti očekávání analytiků 1,23 zisk na akcii a 37,98 miliardy dolarů. Po závěru obchodní seance akcie firmy reagovaly drobným zklamáním a odepsal 0,6 %. Naopak v poobchodní fázi se dařilo Microsoftu +1,38 %. Softwarový gigant vykázal čistý zisk, který sice zaostal za očekáváním, avšak tržby překonaly odhady analytiků.

Naplnění analytiků potvrdily telekomunikace Verizon +0,55 %, Comcast +1,51 %. Naopak akcie Coca-Cola poklesly o 2,85 % po poklesu čtvrtletního zisku o 3 %. Nedařilo se ani fast-food řetězci McDonald‘s, který nenaplnil očekávání a odepsal 1,31 %.

Apple - iPhone šel lépe na odbyt, zisk nad odhady, tržby mírně slabší

Microsoftu rostou tržby, zisk včetně divize Nokie je ale slabší

Index spotřebitelských cen v USA vzrostl minulý měsíc o 0,3 % po 0,4% růstu v květnu. Index nezahrnuje ceny potravin a energie. Investoři tuto zprávu mohou vyhodnotit tak, že Fed doposud není připraven na předčasné zvyšování úrokových sazeb.

Index Dow Jones přidal 0,4 %, Nasdaq vzrostl o 0,7 % a S&P 500 vystoupal na nový rekord +0,5 % resp. 1983,5 bodu. Zobchodovaný objem se přiblížil téměř 2,9 miliardám dolarů.

Paliva zatím vedou spotřebitelské ceny v USA výš, přes slova Fedu o dočasnosti

Americký „Mekáč“ doma nezvládá nastartovat růst tržeb. Zklamala i Coca-Cola

Tabáková jednička Altria ziskem těsně zklamala, tržby ale lepší. Další odkup akcií...

Zlato pokleslo o 7,6 dolarů na 1306 dolarů za unci, stejně jako surová ropa s dodávkami na srpen o 17 centů, což představuje pokles o 0,2 %, tedy 104,42 dolarů za barel. Situace se na Blízkém východě uklidnila. Americký ministr zahraničí John Kerry vyzval Hamas v boji s Izraelem k příměří. Doposud jsou následky bojů hrozivé, bylo zabito více než 600 lidí, převážně Palestinců. Na východě Ukrajiny proruští separatisté konečně vydali téměř 300 zabitých těl sestřelených minulý týden. Důvodem odevzdání ostatků bylo zvážení dalších sankcí proti Rusku.

 

 

Další zprávy najdete na našich webových stránkách www.financezlin.cz. Vaše případné dotazy rádi zodpovědí makléři FINANCE Zlín, a.s., které můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu: finance@financezlin.cz nebo tel. čísla: 777 217 375.

Souhrn informací včetně vývoje hospodářských výsledků, naleznete na www.financezlin.cz. Naši zákazníci mají profil k dispozici v klientské sekci, ostatní pak po zadání e-mailové adresy zde.

 

Vyloučení odpovědnosti:

Tento článek má pouze informativní charakter a neslouží jako investiční doporučení dle zákona o podnikání na kapitálovém trhu. 

 

Radek Pavlíček

FINANCEZlín, a.s.