Nepřehlédněte

Aktuální dražby akcií

Roklen360 a.s. (dříve FINANCE Zlín, a.s.) oznamuje, že od dražby akcií K-PROTOS, a.s. bylo upuštěno. Dražba se měla konat dne 5.8. 2019, na  adrese náměstí Míru 64, Zlín, v zasedací místnosti provozovny dražebníka. Oznámení o upuštění od dražby naleznete zde

Roklen360 a.s. (dříve FINANCE Zlín, a.s.) uzavřela se soudním exekutorem smlouvu o provedení dražby akcií K-PROTOS, a.s. Dražba se bude konat dne 5.8. 2019, na  adrese náměstí Míru 64, Zlín, v zasedací místnosti provozovny dražebníka. Podrobné informace naleznete v dražební vyhlášce, která je zájemcům k dispozici  zde. Znalecký posudek o ocenění předmětu dražby je ke stažení zde.

Roklen360 a.s. (dříve FINANCE Zlín, a.s.) uzavřela smlouvu o provedení dražby akcií VODNÍ ZDROJE, a.s. Dražba se bude konat dne 28.5. 2019, na  adrese náměstí Míru 64, Zlín, v zasedací místnosti provozovny dražebníka. Podrobné informace naleznete v dražební vyhlášce, která je zájemcům k dispozici  zde. Znalecký posudek o ocenění předmětu dražby je ke stažení zde.

Roklen360 a.s. (dříve FINANCE Zlín, a.s.) uzavřela smlouvu o provedení dražby akcií ZBIROVIA, a.s. Dražba se bude konat dne 4.12. 2018, na  adrese náměstí Míru 64, Zlín, v zasedací místnosti provozovny dražebníka. Podrobné informace naleznete v dražební vyhlášce, která je zájemcům k dispozici  zde. Znalecký posudek o ocenění předmětu dražby je ke stažení zde.

Roklen360 a.s. (dříve FINANCE Zlín, a.s.) oznamuje, že veřejná nedobrovolná dražba EP Development RPR a.s. byla zmařena. Důvod zmaření dražby - vydražitel neuhradil cenu dosaženou vydražením ve stanovené lhůtě. Oznámení je ke stažení zde. Opakovaná dražba se bude konat 9.2.2018, na  adrese náměstí Míru 64, Zlín, v zasedací místnosti provozovny dražebníka. Podrobné informace naleznete v dražební vyhlášce k opakované dražbě, která je zájemcům k dispozici zde.

Roklen360 a.s. (dříve FINANCE Zlín, a.s.) oznamuje, že veřejnou nedobrovolnou dražbu cenných papírů GARDEA a.s., vyhlášenou dražební vyhláškou DV1211017126, která se měla konat 25. října 2017 v 11:30 hodin v sídle společnosti Roklen Holding a.s. nelze provést v původně uveřejněném termínu proto, že byla podána žaloba na určení nepřípustnosti prodeje zástavy ve veřejné dražbě a dražba se tak ve stanoveném termínu nekoná. Veřejnou dražbu lze vykonat až poté, kdy bude o této žalobě pravomocně rozhodnuto. Bližší informace naleznete zde. 

 

 

 

 

Veřejné zakázky získáte od 1.10.2016 jen se zaknihovanými akciemi

Společnost Roklen360 pro Vás zajistí veškeré kroky potřebné k realizaci přeměny podoby akcií na zaknihované tak, abyste se mohli účastnit veřejných zakázek bez obav z možného vyloučení. Konzultace zcela zdarma, informace zde.

Jak začít investovat?

Uzavřete s námi smlouvu, složte peníze na svůj zákaznický účet a můžete začít! Podrobné informace naleznete zde.

Akcie zemědělských společností


Korunové dluhopisy

Další informace ke korunovým dluhopisům naleznete zde.

Sekce "Investiční poradna"

Na našich stránkách naleznete sekci "Investiční poradna". Rádi Vám zde zdarma odpovíme na jakékoliv dotazy týkající se investování a kapitálových trhů.

Sekce cenné papíry

V této sekci nyní naleznete souhrn investičních profilů sledovaných společností. K informacím se dostanete po zadání e-mailové adresy a následné autorizaci zde. Věříme, že tato sekce pro Vás bude přínosem a pomůže Vám s výběrem vhodné investičních příležitosti. Pro naše zákazníky jsou informace dostupné přímo v  zákaznické sekci bez nutnosti zadávat e-mailovou adresu.

Anketa B.I.G. EXPERT

Roklen360 a.s. (dříve FINANCE Zlín, a.s.) se již více než 4 roky účastní ankety B.I.G EXPERT pořádané finančním portálem kurzy.cz.

logo BIG ExpertInternetové stránky ankety najdete zde. V anketě se odborníci vyjadřují k očekávanému vývoji českých blue chips a k vývoji indexů zahraničních kapitálových trhů ve srovnání s českým indexem PX v horizontu jednoho a šesti měsíců. Součástí ankety jsou také články odborníků komentující současnou situaci na kapitálových trzích. Články které dříve vyšly v Hospodářských novinách najdete v sekci "O nás - FZ v tisku".

 

 

 

 

 

Články

Amerika zůstala "na svém", proti růstu Facebooku pokles GM a Caterpillar

25. 7. 2014 - Radek Pavlíček

Index S&P 500 v průběhu čtvrtečního obchodování posiloval, drobná nervozita dopadla těsně před závěrečným gongem. Obchodování v úzkém pásmu svědčí o tom, že investoři zpracovávají záplavu smíšených ekonomických dat a firemních výsledků. S&P uzavřel o bod výše na kladné nule, Dow Jones odepsal 0,02 % na 17.083 bodech a Nasdaq Composite -0,04 % na 4472 bodech.

Index S&P 500 v průběhu čtvrtečního obchodování posiloval, drobná nervozita dopadla těsně před závěrečným gongem. Obchodování v úzkém pásmu svědčí o tom, že investoři zpracovávají záplavu smíšených ekonomických dat a firemních výsledků. S&P uzavřel o bod výše na kladné nule, Dow Jones odepsal 0,02 % na 17.083 bodech a Nasdaq Composite -0,04 % na 4472 bodech.

Akcie Facebooku +5,18 % vyskočily po zveřejnění výrazně lepších výsledků, kdy zisk i tržby za 2Q vzrostly o více než polovinu. Dařilo se i automobilce Ford +0,34 %, která stejně jako Facebook překonala odhady trhu. To General Motors -4,46 % poklesl zisk o 80 % a společnost tak zklamala odhady analytiků.

Facebook vyráží dech, zisk i tržby meziročně více než dvojnásobné

Ford rekordní v Severní Americe a v zisku v Evropě. GM dál padá

Průmyslový gigant Caterpillar (-3 %) tržbami nepotěšil, v zisky však věří a zvyšuje výhled

Mezi dalšími firmami, které poklesly, jsou TripAdvisor -5,19 %, Angie -19,27 % a Caterpillar -3,08 %. Provozní tržby pro Caterpillar zaostaly sice za očekáváním ve druhém čtvrtletí, ale společnost zvýšila svůj výhled na hospodaření.

Mezi fundamentálními zprávami byl zveřejněn počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti, které klesly na nejnižší úroveň od února 2006, z 303 000 na 284 000 žádostí. Pozitivní data z trhu práce vystřídala negativní ohledně prodejů nových domů v USA za červen, které dosáhly pouze 406 000, zatímco se očekávalo 485 000.

Počet Američanů žádajících o dávky je nejnižší za 8 let

 

Autor je makléřem FINANCEZlín, a.s. Radek Pavlíček