• Nacházíte se zde:
  • Investiční poradna

Nepřehlédněte

Aktuální dražby akcií

Roklen360 a.s. (dříve FINANCE Zlín, a.s.) uzavřela smlouvu o provedení dražby akcií Svornost Těmice, a.s. Dražba se bude konat dne 10.2. 2023, na  adrese náměstí Míru 64, Zlín, v zasedací místnosti provozovny dražebníka. Podrobné informace naleznete v dražební vyhlášce, která je zájemcům k dispozici  zde. Znalecký posudek o ocenění předmětu dražby je ke stažení zde.

Roklen360 a.s. (dříve FINANCE Zlín, a.s.) uzavřela smlouvu o provedení dražby akcií BARTOŇ - textil a.s. Dražba se bude konat dne 8.12. 2022, na  adrese náměstí Míru 64, Zlín, v zasedací místnosti provozovny dražebníka. Podrobné informace naleznete v dražební vyhlášce, která je zájemcům k dispozici  zde. Odborný odhad o ocenění předmětu dražby je ke stažení zde.

Roklen360 a.s. (dříve FINANCE Zlín, a.s.) uzavřela se soudním exekutorem smlouvu o provedení dražby akcií Biology Park Brno a.s. Dražba se bude konat dne 24. 10. 2022, na  adrese na  adrese náměstí Míru 64, Zlín, v zasedací místnosti provozovny dražebníka. Podrobné informace naleznete v dražební vyhlášce, která je zájemcům k dispozici  zde. Znalecký posudek o ocenění předmětu dražby je ke stažení zde.

Roklen360 a.s. (dříve FINANCE Zlín, a.s.) uzavřela se soudní komisařkou pověřenou likvidací dědictví smlouvu o provedení dražby akcií Iveco Czech Republic, a.s. Dražba se bude konat dne 15. 02. 2022, na  adrese na  adrese náměstí Míru 64, Zlín, v zasedací místnosti provozovny dražebníka. Podrobné informace naleznete v dražební vyhlášce, která je zájemcům k dispozici  zde. Odborný odhad ocenění předmětu dražby je ke stažení zde.

Roklen360 a.s. (dříve FINANCE Zlín, a.s.) uzavřela s konkursním správcem smlouvu o provedení dražby akcií Lázně Teplice nad Bečvou a.s. a Léčebné lázně Bohdaneč a.s. Dražba se bude konat dne 1. 11. 2021, na  adrese tř. Spojenců 1919, Otrokovice, v konferenční místnosti hotelu Morava. Podrobné informace naleznete v dražební vyhlášce, která je zájemcům k dispozici  zde

Roklen360 a.s. (dříve FINANCE Zlín, a.s.) oznamuje, že od dražby akcií K-PROTOS, a.s. bylo upuštěno. Dražba se měla konat dne 5.8. 2019, na  adrese náměstí Míru 64, Zlín, v zasedací místnosti provozovny dražebníka. Oznámení o upuštění od dražby naleznete zde

Roklen360 a.s. (dříve FINANCE Zlín, a.s.) uzavřela se soudním exekutorem smlouvu o provedení dražby akcií K-PROTOS, a.s. Dražba se bude konat dne 5.8. 2019, na  adrese náměstí Míru 64, Zlín, v zasedací místnosti provozovny dražebníka. Podrobné informace naleznete v dražební vyhlášce, která je zájemcům k dispozici  zde. Znalecký posudek o ocenění předmětu dražby je ke stažení zde.

Roklen360 a.s. (dříve FINANCE Zlín, a.s.) uzavřela smlouvu o provedení dražby akcií VODNÍ ZDROJE, a.s. Dražba se bude konat dne 28.5. 2019, na  adrese náměstí Míru 64, Zlín, v zasedací místnosti provozovny dražebníka. Podrobné informace naleznete v dražební vyhlášce, která je zájemcům k dispozici  zde. Znalecký posudek o ocenění předmětu dražby je ke stažení zde.

Roklen360 a.s. (dříve FINANCE Zlín, a.s.) uzavřela smlouvu o provedení dražby akcií ZBIROVIA, a.s. Dražba se bude konat dne 4.12. 2018, na  adrese náměstí Míru 64, Zlín, v zasedací místnosti provozovny dražebníka. Podrobné informace naleznete v dražební vyhlášce, která je zájemcům k dispozici  zde. Znalecký posudek o ocenění předmětu dražby je ke stažení zde.

Roklen360 a.s. (dříve FINANCE Zlín, a.s.) oznamuje, že veřejná nedobrovolná dražba EP Development RPR a.s. byla zmařena. Důvod zmaření dražby - vydražitel neuhradil cenu dosaženou vydražením ve stanovené lhůtě. Oznámení je ke stažení zde. Opakovaná dražba se bude konat 9.2.2018, na  adrese náměstí Míru 64, Zlín, v zasedací místnosti provozovny dražebníka. Podrobné informace naleznete v dražební vyhlášce k opakované dražbě, která je zájemcům k dispozici zde.

Roklen360 a.s. (dříve FINANCE Zlín, a.s.) oznamuje, že veřejnou nedobrovolnou dražbu cenných papírů GARDEA a.s., vyhlášenou dražební vyhláškou DV1211017126, která se měla konat 25. října 2017 v 11:30 hodin v sídle společnosti Roklen Holding a.s. nelze provést v původně uveřejněném termínu proto, že byla podána žaloba na určení nepřípustnosti prodeje zástavy ve veřejné dražbě a dražba se tak ve stanoveném termínu nekoná. Veřejnou dražbu lze vykonat až poté, kdy bude o této žalobě pravomocně rozhodnuto. Bližší informace naleznete zde. 

 

 

 

 

Veřejné zakázky získáte od 1.10.2016 jen se zaknihovanými akciemi

Společnost Roklen360 pro Vás zajistí veškeré kroky potřebné k realizaci přeměny podoby akcií na zaknihované tak, abyste se mohli účastnit veřejných zakázek bez obav z možného vyloučení. Konzultace zcela zdarma, informace zde.

Jak začít investovat?

Uzavřete s námi smlouvu, složte peníze na svůj zákaznický účet a můžete začít! Podrobné informace naleznete zde.

Akcie zemědělských společností


Korunové dluhopisy

Další informace ke korunovým dluhopisům naleznete zde.

Sekce "Investiční poradna"

Na našich stránkách naleznete sekci "Investiční poradna". Rádi Vám zde zdarma odpovíme na jakékoliv dotazy týkající se investování a kapitálových trhů.

Sekce cenné papíry

V této sekci nyní naleznete souhrn investičních profilů sledovaných společností. K informacím se dostanete po zadání e-mailové adresy a následné autorizaci zde. Věříme, že tato sekce pro Vás bude přínosem a pomůže Vám s výběrem vhodné investičních příležitosti. Pro naše zákazníky jsou informace dostupné přímo v  zákaznické sekci bez nutnosti zadávat e-mailovou adresu.

Anketa B.I.G. EXPERT

Roklen360 a.s. (dříve FINANCE Zlín, a.s.) se již více než 4 roky účastní ankety B.I.G EXPERT pořádané finančním portálem kurzy.cz.

logo BIG ExpertInternetové stránky ankety najdete zde. V anketě se odborníci vyjadřují k očekávanému vývoji českých blue chips a k vývoji indexů zahraničních kapitálových trhů ve srovnání s českým indexem PX v horizontu jednoho a šesti měsíců. Součástí ankety jsou také články odborníků komentující současnou situaci na kapitálových trzích. Články které dříve vyšly v Hospodářských novinách najdete v sekci "O nás - FZ v tisku".

 

 

 

 

 

Odpovídáme na Vaše dotazy ze světa cenných papírů a investic

Vážení návštěvníci našich internetových stránek,

připravili jsme pro Vás novou sekci "Investiční poradna". V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se investování, akcií, dluhopisů, podílových listů i jiných cenných papírů Vám rádi odpovíme. Stačí vyplnit připravený formulář a stisknout tlačítko "odeslat". Odpověď obdržíte v co nejkratším termínu.

Zemědělské akcie

Dotazy k investicování do cenných papírů

 

Vyplněním tohoto formuláře vyjadřuji dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, svůj výslovný souhlas s tím, aby společnost Roklen360 a.s. zpracovávala mé osobní údaje k zasílání obchodních sdělení společnosti Roklen360 a.s.

  


Akcie (Libor Nenka) [10. 5. 2013 09:47]

Dobrý den.
V dědictví jsem nabyl 6ks akcií masokombinátu Martinov. Kde je mohu prodat a za kolik? Kdo mi zprostředkuje prodej?
Děkuji za odpověď. Nenka

Re: Akcie (Jan Mach) [10. 5. 2013 10:19]

Dobrý den,

na společnost Masokombinát Martinov, a.s. byl vyhlášen konkurs. Vaše akcie mají hodnotu blízkou nule.

Jan Mach

akcie (Alena Čarnanská) [16. 5. 2013 17:47]

Dobrý den,
z dědictví vlastním kmenové akcie Český holding a.s. Dají se ještě prodat a v jaké hodnotě. V kladném případě kde mohu uskutečnit jejich prodej. Děkuji za odpověď.
A.Čarňanská

Re: akcie (Jan Mach) [16. 5. 2013 17:44]

Dobrý den,

na podobný dotaz jsme již odpovídali v minulosti. Nahlédněte na otázky a odpovědi níže na této stránce, konkrétně na 16.8.2010 a 24.8.2011. Najeďte myší na otázku a po chvíli se vám zobrazí odpověď.

 

Jan Mach

Akcie (Robert Zálešák) [27. 6. 2013 09:12]

Dobrý den, prosím o radu jak co nejvýhodněji prodat akcie zemědělského družstva Dobrosev a.s.? děkuji za odpověď

Re: Akcie (Jan Mach) [27. 6. 2013 09:11]

Dobrý den,

poslední VH společnosti rozhodla o změně stanov v jejímž důsledku byla omezena převoditelnost akcií Dobrosev.

Nyní tedy každý převod podléhá souhlasu představenstva (s výjimkou převodu mezi příbuznými v řadě přímé).

 

Tímto rozhodnutím VH došlo de facto k částečnému znehodnocení Vašich akcií.

 

I tak se můžete pokusit nabídnout Vaše akcie komukoliv. Zda nakonec nabude taková smlouva účinnosti, záleží na rozhodnutí představenstva.

 

Je zde ale ještě jedna možnost, jak akcie zpeněžit. Vyčkat si na veřejný návrh, který musí společnost učinit z důvodu shora uvedeného omezení převoditelnosti. Výše ceny ve VN se musí opírat o posudek znalce a měla by být přiměřená hodnotě akcií.

 

 

 

Jan Mach  

Dotaz-porada. (Liška František) [22. 7. 2013 17:00]

Dobrý den,
jsem senior vlastník 66 akcií čezu z privatizace a nemám žádnou jinou skušenost s investováním. Peníze 700 000 mám již roky za úrok nula nula nic na kontě. Proto jsem chtěl přikoupit další dividendové akcie čezu, ale letos prý už jsou jenom telefoniky chcili ještě letos dividendy. Prý získám 70 000 s čím bych byl spokojen ale nevím zda je to rozumné tedy příliš rizikové. Potřeboval bych poradit zda je to dobrá investice nebo koupit raději jiné akcie třeba i bez dividend,nebo investovat do něčeho jiného nebo nejraději vůbec neinvestovat což dělám už roky. Rád bych investoval do nových technologií nano bio atd. Rád bych ještě věděl kde je možno nejlaciněji nakoupit akcie.
Děkuji.

Dotaz-porada. (Liška František) [22. 7. 2013 17:00]

Dobrý den.
Jsem drobný nezkušený investor který chce ještě letos získat dividendy tak již mohu jen zakoupit akcie telefoniky. Poslední zakoupení je možno 15.10. Prosím o informaci zda investovat nebo do něčěho jiného když se jedná o 700 000kč. Není to příliš riskantní?
Děkuji.

Re: Dotaz-porada. (Jan Mach) [22. 7. 2013 17:01]

Dobrý den,

osobně spíše nedoporučuji investovat do akcií v případě, že nejste ochoten akceptovat riziko ztráty. Žádná akcie ze své podstaty nemůže být 100% jistou investicí. Čím zdánlivě snažší se výnos jeví, tím obvykle hůře se jej nakonec dosahuje.

S každým investorem vždy předem vyplňujeme investiční dotazník, který nám slouží k získání informací mj. o jeho znalostech a zkušenostech, finační situaci a ochotě podstupovat riziko. Teprve po vyhodnocení dotazníku Vám proto můžeme sdělit, zda a v jakém rozsahu jsme Vám schopni  poskytnout investiční služby a případně se vyjádřit k vhodnosti konkrétní investice.

Budete-li mít zájem s naší společností uzavřít smlouvu, kontaktujte mě na tel. 577 217 375.  

Pro informaci dodávám, že kromě akcie Telefónicy se s nárokem na dividendu ještě stále obchodují akcie Pegas.

Jan Mach

 

2.3.2012Dobrý večer, máme z kuponové privatizace akcie Škoda Plzeň (CS0005041250) a nevíme, zda ještě vůbec existují na trhu a co s nimi můžeme dělat. Na webu Kurzy.cz se zdá, že snad po dlouhé době ožily na burze. Předem děkujeme za odpověď.
2.3.2012Dobrý den majoritní vlastním akcií má právo požadovat povinný odprodej akcií od minoritních vlastníků,kdy minorita je pod kolik procent? Je to na základě soudního rozhodnutí nebo jen na vlastníkovi? Cena je pak nominální,nebo určená vlastníkem-soudem? Děkuji Strašic Praha
2.3.2012Kde se prosim dozvim, zda se vypláceji dividendy za akcie Unipetrol Litvinov? Děkuji
19.1.2012Emitent akcií, které vlastním, napřed změnil jejich formu ze zaknihovaných na listinné a potom 2x snížil jejich hodnotu. Po první změně hodnoty jsem si listinné akcie s novou hodnotou vyzvedl, po druhé změně nikoliv. S časovým odstupem následoval sqeeze out (čas k uplatnění nároku na protiplnění ještě běží). Mám šanci na úspěch s žádostí o protiplnění s těmi akciemi předchozí hodnoty? Díky za odpověď.
30.12.2011Dobrý den, hovoří se o odchodu španělského vlastníka O2 z České republiky. Znamenalo by to prodej Telefónica Czech Republic, a.s. novému vlastníkovi? Co by to znamenalo pro akcie TELEFÓNICA C.R. ISIN: CZ0009093209 v držení drobného akcionáře? (pouhých několik kusů). Děkuji předem za odpověď.
30.12.2011Dobrý den,potřeboval bych poradit o akciich,za kolik se dají koupit nebo prodat akcie isin:CZ0008473378,děkuji
16.11.2011Dobrý den, měl bych dotaz k akciím Bukoveckých papíren, a.s., zda vedeny v CDCP ? Děkuji J.S. O Investiční poradně Finance Zlín, a.s. jsem se dozvěděl prostřednictvím portálu Kurzy.cz, kde jsem hledal informaci o existenci zméněného CP.
16.11.2011Dobrý večer,také bych potřebovala zjistit akcie z I.a II. vlny privatizace.Pamatuji si,že jsem je dávala k Vítkovickým železárnám.Můžete mi prosím poradit co a jak mám udělat ,kam se obrátit?Děkuji za odpovědˇ.Kulíšková Drahomíra
16.11.2011Dobrý den, je možno získat dividendy i zpětně za minulé roky, pokud jsem si je nevyzvedl? Děkuji Kvarda
3.11.2011Dobrý den, doslechl jsem se, že jako drobný akcionář pokud vlastním např.akcie Telefónica CR za 6 mio, že by měl od uvedené firmy plynout mimo roční dividendy i nějaký měsíční paušál ze zisku. Co je na tom pravdy. Děkuji za informaci. Dvořák
24.8.2011jaká je perspektiva spl NWR
24.8.2011Dobrý den,měl bych dotaz k novým akciím E4U, které přijdou 25.8.2011 na trh. Jaký je váš názor na jejich koupi,(kus-80,-Kč) když jich bude něco málo přes milion což je polovina a druhou polovinu prodávají mimo burzu. Firma nic nevlastní,jen 2 solár.elektrárny, které jsou celé zadlužené u banky.
24.8.2011Dobry den, jaky je vas nazor na akcie erste group? Nakupovat?
24.8.2011Dobrý den, vlastním ještě akcie z kuponové privatizace, 40 ks Lázně Teplice a 15 ks Synthesia a.s., (nyní podle CZ0005091959 společnost Aliachem). Mám zájem akcie prodat. Můžete mi poradit,jak obchod bez zbytečných komlikací uskutečnit a co k tomu potřebuji? Děkuji za odpověď.
24.8.2011Dobrý den, sdědil jsem 20 ks cenných papírů CZ0008005741 ČESKÝ INV. HOLDING. Mohu je někde ještě prodat? Děkuji předem za odpověď.
24.8.2011Dobrý den, nemohu najít, jestli a kdy se bude vyplácet dividenda Unipetrolu,můžete mě, prosím, nasměrovat na cíl?Děkuji, s pozdravem Petr Hůna
24.8.2011Dobrý den, vlastním ještě akcie z kuponové privatizace, konkrétně Svitu Zlín a Zbrojovky Vsetín, dají se nějakým způsobem nabídnou k prodeji. Děkuji Josef Dvořák
24.8.2011DOBRÝ DEN VLASTNÍM AKCIE FIRMY IVECO A NYNÍ JSEM ZMĚNIL BYDLIŠTĚ A NEVÍM KAM MÁM NAHLÁSIT TUTO ZMĚNU.DĚKUJI
15.8.2011Dobrý den, od roku 2008, kdy byly převedeny akcie Třineckých železáren na listinné se nevyplácely dividendy. Prosím o Váš názor, zda prodat nebo ponechat a jaká je asi jejich cena. Děkuji za odpověď. Marie
15.8.2011Dobrý den, v příbuzenstvu máme změnový výpis k 01.10.1997 - 10 CP BAAK0VPE - KOVOPETROL a.s. (uvedna jm. hod.1000 Kč). Je to obchodovatelné? Pokud ano, na koho se obrátit? Předem děkuji za odpověď. V. Bajgarová
27.6.2011Dobrý den, vlastním ještě akcie z kupónové privatizace. Jedná se o akcie Lázní Teplice a Synthesia a.s. Poraďte mi prosím, prostřednictvím koho lze akcie prodat. Děkuji za radu
17.6.2011Dobrý den, rodiče nyní našli výpis ze SCP z 20.6.2006, kde je oznámení o změně akcií firmy Benzinservis, a.s. - emise zrušena. CP na účtu byly zrušeny na příkaz emitenta - změna akcií ze zaknihované na listinnou. Co lze nyní ještě podniknout s těmito akciemi? Děkuji za odpověď. Marek
17.6.2011Dobrý den! Můžete mi prosím říci Váš názor na akcii CETV a to v horizontu do 2 let?Vyplatila již někdy dividendy a kolik?A Váš odhad ceny do těch dvou let? Děkuji M.Dejčmar.
17.6.2011Dobrý den, chtěl jsem se zeptat na jednu, pro vás asi jednoduchou otázku. Pokud budu vlastnit např. akcie firmy ČEZ v hodnotě 1 milionu korun českých. Budu od nich mít nějaký měsíční zisk? Nebo pouze dividendu? Děkuji a přeji vám hezký víkend. Ondřej Šíma
17.6.2011Dobrý den,dnes jsem zjistil,že jako drobný akcionář Agrobanky jsem se měl přihlásit do 29.4.2011 o svůj likvidační podíl.Info o tom proběhlo pouze mediálně a jednotlivým akcionářům se zpráva neoznamovala.Dá se s tím něco dělat? Ještě by mě zajímalo,jesli se platí nějaký poplatek za vedení účtu v centrální evidenci akcií (prý jsou nějaké změny)když vlastním akcie,se kterými se těžko obchoduje-Svit Zlín,Aero holding a Harvard,nebo jak s těmito akciemi naložit. Děkuji za odpověď,Luboš.
7.6.2011Dobrý den, mohla bych poprosit o informace,zda se dá nějak obchodovat s akciemi na jméno Elektrárny Kolín?Díky
7.6.2011Dobrýden.Rád by jsem se Vás zeptal na názor ohledně úpisu společnosti "E4U".Je tato investice zajímavá a hlavně bezpečná?Myslím tím,zda se nejedná pouze o vymámení peněz od klientů,drobných střadatelů. Předem děkuji za Vaši odpověď.S pozdravem Vlastimil Kindl
7.6.2011Dobrý den.Vlastním listinné akcie firmy Aliachem.a.s.Od roku 2004 nejsou veřejně obchodovatelné, takže nevím jestli ještě mají nějakou cenu.Pokud ano,tak bych je rád prodal.Prosím o radu jak to provést,nebo kam se obrátit.Děkuji.
7.6.2011jsem vlastnikem akcii telc nabytek, rad bych vedel, zda se daji prodat dekuji rebro
26.5.2011Dobrý den pane inženýre, chtěl bych se zeptat na akcie bývalých Vojenských staveb. Slyšel jsem, že došlo k uplatnění § 183i - k povinnému odprodeji akcií. Můžete mi prosím sdělit kdy k tomu kroku došlo, a protože jsem o tom nevěděl, zda mám k dnešnímu dni ještě právo za tyto akcie dostat protiplnění?
13.5.2011Dobrý den,dostal jsem nabídku na odkup akcií Las Vegas Sands corp.s tím,že se jedná o zhodnocení až o několik desítek procent v časovém horizontu několika týdnů.V tomto oboru se neorientuji,ale v současné době se mi takováto "nadstandartní" nabídka zdá podezřelá..Rád bych znal Váš názor.Moc děkuji
13.5.2011Prosím o informaci ohledně akcií ECM prodat s ztrátou či počkat. Musí majitel akcie podat pohledávku na insolvenční řízení. Děkuji Vendy
13.5.2011Dobrý den.Mužete mi prosím poradit,kde jsou aktualní ceny uhlí-link,pokud možno s co nejmenším zpožděním.Děkuji za radu
13.5.2011Dobrý den,mám akcie - Vojenské stavby-Invest,A.S. ve jmenovité hodnotě 1000 co se stím dá nyní dělat, dá se to prodat a kolik za to dostanu , nebo to zatím nechat ležet či už to není k ničemu? děkuji přeji pěkný den Bezděková 606704191
22.4.2011Dobrý den, Mám akcie NWR a teď jsem si přečetl že se převádí na nové a platí to do zítřka.Co to znamená,a jak to mám udělat? DOCELA TO TEDY CHVÁTÁ Dík za radu
13.4.2011Dobry den. Chtel bych se zeptat jak investovat penize. Dejme tomu ze bych chtel vlozit 20 tisic tento mesic a postupne pridavat nebo je lepsi vlozit vetsi castku a rozdelit si je mezi ruzne odvetvi akcii? Predem dekuji.
13.4.2011Dobrý den.Vlastním acie z kuponové privatizace ZPS,Inerhotel Moskva a Barum. prosím poraďte, kde bych o těchto akciích získal nějaké informace.Děkuji
13.4.2011Dobrý den, dostal jsem nabídku na odkup listinných akcií společnosti Intex a.s. (24 akcií po 50 Kč) Akcie jsou deponovány (osobně jsem je nepřevzal po jejich převedení na listinou podobu a nejsou údajně volně obchodovatelné) Nyní mi bylo sděleno, že pokud nepřistoupím na nabídku k odkupu a ani si akcie nevyzvednu osobně v Brně (dal bych víc za cestu, než kolik mají údajně hodnotu), budou prodány ve veřejné dražbě a náklady budou odečteny z výnosu dražby (takže se obávám, že by nic nezbylo). Dividendy Intex také snad nikdy nevyplácel. Jaká je vaše rada, prodat, či neprodat? Jsou i jiné možnosti prodeje? Děkuji za odpověď.
13.4.2011Dobry den chtela bych zacit videlavat v akcii ale potrebovala bych poradit take potrebuju vedet v cem se da nejlepe vydelat ? dekuji mariam
13.4.2011Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak vidíte investici do akcií Fortuny. Co třeba spuštění číselné loterie? Vidíte v tomto titulu potenciál? Děkuji Pavel Bárta
13.4.2011OBRACÍM SE NA VÁS O RADU JAK POSTUPOVAT V DĚDICTCVÍ CP,S KUPONOVÉ PRIVATIZACE.MANŽELKA ZDĚDILA PO MATCE CP.PIVOVARY A SODOVKÁRNY JIHLAVA,KAROSA VYSOKÉ MÝTO(dnes IVECO),KARLOVARSKÝ PORCELÁN.DÁLE 1/3 IPF KB. KAM SE OBRÁTIT OHLEDNĚ PŘEPISU CP NA MANŽELKU. KONTAKT NA VAŠÍ PORADNU MI PORADIL ZNÁMÝ KTERÝ PRACUJE U ČESKÉ POJIŠTOVNY. DĚKUJI PŘEDEM ZA RADU. HŮLA JIŘÍ 54344 ČERNÝ DŮL
14.3.2011dobrý den chtěl bych zkusit investovat do akcií ale jsem v tom úplný laik, co by jste mi poradil a jak to chodí a jaké jsou dobré strategie v této oblasti
14.3.2011Jsem vyřízenej z akcie čezu.Loni jsem je nakoupila za cenu 880 korun, lot a jak se tak dívám na tu cenu se jan tak nedostane.Jaký je váš názor na tuto politicky zužovanou firmu??Děkuji za odpověď.
14.3.2011Dobrý den, dědictvím mi připadly cenné papíry KB a Telefoniky, usnesení od notáře je již právoplatné. Chci se zeptat,kde přepíší akcie na mé jméno. V K. bance a ani ve Spořitelně-která spravuje Telefoniku, mi to nepřepíši. Děkuji za odpověď pan Schejbal
14.3.2011Dobrý den, nevíte prosím den výplaty divident telefoniky O2.Děkuji Milan.
14.3.2011Dobrý den,mám dotaz - kde mohu zjistit jaké mám akcie z I.a II. vlny privatizace,jednak já a pak jsem nějaké zdědila po rodičích,bohužel nemám žádné výpisy,v dědickém vypořádání se o akciích píše,ale nikdy jsem je nepřeváděla,dnes mi kolegyně řekla,že se to nepřevádí automaticky,ale měla jsem to udělat osobně. Děkuji Nigrinová
14.3.2011Mám dotaz? Dnes jsem si dělal pořádek v dokladech a našel jsem dokument z "Výpis stavu účtu majitele cenných papírů ke dni 31.12.1995" Název eminenta LADA a.s. Druh 01, jm.hodnota 1000, počet CP 20 Má tento dokument ještě nějakou cenu?
14.3.2011Dobry den, nenasiel som za posledne obdobie ziadne obchody s emisiou, o ktorej vam podrobnejsie udaje uvadzam nizsie. Mal by som zaujem o predaj tychto akcii, vlastnim ich niekolko tisic kusov. Viete mi nejako poradit ? dakujem M.Klimo Označenie emisie: CZ0005076653 Zkrácený název: SVIT ZLÍN Jmen. Hodnota: 1000.00 CZK Název emitenta: SVIT A.S ZLÍN Id. Č. emitenta: 0000013552 Typ cenného papíru: 000 – akcie
14.3.2011Dobrý den. Prosím o radu. Jsem studentem a u nedávných zkoušek jsem dostala otázku: Jak mohu sama zhodnotit své akcie na trhu cenných papírů ČR? Resp. co mohu udělat aby jejich cena vzrostla?Bohužel jsem nedostala odpověď u zkoušky ani v literatuře předmětu. Děkuji za odpověď.
14.3.2011Zajímalo by mě, jak se díváte na akcie čezu, proč jsou už skoro rok na nic , proč se pořád vláda nechce vyjádři k povolenkám a kdy vidíte zlapšení ceny akcie.
14.3.2011Dobrý den, potřeboval bych informaci, zda je teď vhodná doba k prodeji akcií ZNN Pomoraví, která nabízi odkup 1 akcie v nominální hodnotě 1000,-Kč za 150,-Kč.Jde o prodej většího počtu akcii.
14.3.2011Dobrý den, prosím o radu, kde zjistím nebo mohu vybrat dividendy, mám 99 ks akciíí CEZ a dosud jsme žádné dividendy nečerpali, děkuji,. Markéta Grňová
14.3.2011držet KB nebo prodat,budou dividendy a jaké,vyhled,poroste kurz KB
14.3.2011Dobrý den, vyplatí se prodat akcie společnosti INTEX, akciová společnost, IČ 00174386, za 50,- Kč za jednu akcii.Děkuji Kubiaková L.
14.3.2011Od které doby nemají akcie Karlovarského porcelánu a.s. " žádnou " hodnotu. Děkuji.
14.3.2011Dobrý den,prosím o informaci,kde mohu po zrušení Střediska cenných papírů zjistit aktuální stav svých akcií?
31.1.2011 Jaký máte názor na akcie společnosti RMS MEZZANINE? Myslíte si, že se vyplatí investovat do těchto akcií? Děkuji vám za vaši odpověď, případnou radu o koupi těchto akcií. S pozdravem Omelka Petr
24.1.2011dobrý den chtěl jsem se zeptat,jak vidíte akcie Fortuny ze střednědobého hlediska? děkují za odp.husar
24.1.2011Dobrý den, co si myslíte o nyní zakoupených akciích CETV?Děkuji za odpověď.J.Ch.
24.1.2011Dobrý den pane Machu,jak se posuzuje daňová povinost z prodeje cenných popírů v tomto případě: Nakoupím akcie stejné společnosti ve třech různých termínech ve stejném počtu ale za jinou cenu. Prvý nákup je delší než 6 měsíců, ale jsem na něm ve ztrátě, druhý nákup ještě před uplynutím 6 měsíců a mám na něm zisk (průměruje mi nákupní cenu prvého nákupu),třetí nákup je proveden nyní, ale stanovený stoploss na poslední nákup mě vzápětí vyhazuje s mírnou ztrátou.Otázka zní:pořadí prodeje určuji já sám? Připadá mi nelogické, abych musel dodržovat pořadí nákup-prodej, a tím prodával ztrátovou pozici a nechával si pozici poslední, která do ztráty jde. Děkuji za vyjádření.S.J.
24.1.2011Dobry den,chtel bych se Vas zeptat jestli mam drzet nebo prodat akcie PHILLIP MORRIS,ktere jsem nakoupil 3.1.2011 za cenu 10052kc za akcii.Pri prohlizeni historie akcie na teto cene byly 4.11.2010.Muzete mi napsat vas nazor?Dekuji
24.1.2011Dobry den. Zajimal by me nyni vas nazor na akcie NWR. Cena rychle vystrelila nahoru diky povodnim v Australii, ale nemyslim si, ze by to mohlo mit velky dopad na celkove vysledky spolecnosti NWR. Navic dnes prisla firma credit suisse s cilovkou 399 Kc, coz mi prijde momentalne hodne nadsazene. Urcite se NWR na tuto cenu muze dostat, ale prijde mi to trochu zvlastni, nebot nedavno ta sama firma hlasala cilovky o polovinu nizsi. Tak kde je podle vas pravda a zda ma ted cenu se nejak zvlast upinat a kupovat NWR. Jak vidite budoucnost NWR vy? Diky za odpoved.
7.1.2011Dobrý den, chtěl bych poradit kam investovat 50 000kč + 5 000kč měsíčně. Zajímavá mi přijde investice do zlata. Spíše než kupovat zlaté mince apod, zdá se mi, že je lepší koupit nějaký futures kontrakt na zlato. Nevím ovšem jaké jsou zde poplatky za otevření, zavření a držení pozice ani nevím přes kterou společnost tuto operaci provést.. Zlaté mince se mi zdají po přepočtu na kurz zlata zbytečně dravé a jejich výkupní cena se nerovná pořizovací. Prosím poradte mi, která možnost je lepsí, případně mi navrhněte jiný typ investování. Děkuji Olomouc
12.11.2010Dobrý den,prosím o radu,co dělat s akciemi na účtu u banky,které jsou neobchodovatelné?DĚKUJI.
12.11.2010Dobry den, aky je vas nazor na vyvoj akcii IPO FORTUNA, dakujem.
12.11.2010Dobrý den, zajímalo by mě je jaká je současná požadovaná návratnost na akcii? Děkuji
15.10.2010Dobrý den,chtěl bych vědět Váš názor na akcie Čezu,investoval jsem do nich na delší dobu.Mohou v horizontu 15let dosáhnout ceny aspoň 1300-1400 i poté co si pravděpodobně budou muset nakupovat emisní povolenky?
10.9.2010Dobrý den, co myslíte, vyplatí se nyní nakoupit akcie NWR jen kvůli výplatě dividendy 0,21 € na akcii?
10.9.2010Добрый день хотелось бы знать что Вы думаете о ECM REAL ESTATE
10.9.2010Dobrý den, Chtěl jsem se zeptat zda se dá koupit akcie na BCPP(Kobos) a v zápětí ji prodat na RMS a těžit tak z rozdílu cen na těchto trzích. Děkuji za odpověď
16.8.2010Dobrý deň. Ešte v roku 2007 som dostala výpis, kde bolo uvedené: CP na vašem účtu byly zrušeny na příkaz emitenta na základe jeho rozhodnutí o přemněne podoby těchto CP ze zaknihované na listinnou. Ide o Český holding, a.s. ISIN CZ008005741, jmenová hodnota 1000 Kč, počet CP 10, zkratka BIC, poznámka - BFACRSLT emise zrušena. Poprosila by som vás o vysvetlenie o čo ide, či som majiteľka nejkých akcií a čo sa s nimi dá robiť. Napr. predať. Ďakujem. Iveta Baráneková SR Komárno reg. č. účtu 100092716672 6059277026
3.8.2010Dobrý den, prosím o sdělení, který je rozhodný den pro výplatu dividendy Tel.O2 v RMS. Dík. V.Patočka
14.6.2010Dobrý den, chěl jsem poprosit o nějaká základní data o společnosti ORCO: kolik má emitovaných akcií, jakou mají nominální hodnotu. Jaké je poslední známé čisté obchodní jmění na 1 akcii. Děkuji za odpověd. S pozdravem M. Novotný
14.6.2010Dobrý den, Chcel by so kupit akcie ropnej spoločnosti BP práve teraz ked klesla hodnota. Aký máte na to názor a prostredníctvom koho by sa to dalo uskutocniť ? RM- Systém ? Dakujem
14.6.2010Dobrý den, mám 30 kusů akcií Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. můžete mi prosím sdělit jejich hodnotu a jak je mohu prodat? Emise BAAVOKLZ, děkuji Gášek
14.6.2010Dobrý den, vlastním 2 listinné akcie na majitele společnosti LESY RUDA a. s. První akcie je o jmenovité hodnotě 1000,- a druhá v hodnotě 5000,-. Chci se zeptat, jak mohu tyto akcie prodat a jakou mají hodnotu. Děkuji za odpověď.
2.6.2010Je povina firma Icom Transport Jihlava zdělovat jednotlivým akcionářům výplatu dividend, aniž bych sám musel zjišťovat jestli se dividendy vyplácí. A když si je nevyzvednu mohou propadnout.Děkuji za odpověď.
2.6.2010Dobrý den, dle vypisu z účtu v SCP vlastním akcie BAASVA (CS0005024553) a BAAJMDRZ (CS0005090258). Dle informací tyto akcie nejsou obchodovatelné na burze ani RM-Systému. Mají nějakou cenu a jak je lze prodat? Děkuji za odpověď.
1.6.2010Dobrý den, vlastním několik akcií Domu módy, a.s. a nepodařilo se mi najít tuto společnost v OR. Akci jsou tedy bezcenné ? Děkuji
1.6.2010Dobrý den, Chtěl bych invetovat do ruských akcií, konkrétně mě zajímá gazprom. Jak je to možné z ČR a jaké to má daňové konsekvence. Popř. před čím byste mě varoval. předem děkuji za odpověď
1.6.2010dobrý den, Prosím mohl by jste mi podat inormaci kam se obrátit ohledně dohledání akcii fondu ? Dohledali jsme dědictví po matce ,kde nám bylo odkázano 10 cenných papírů u BFAYSEIF,CZ(10místné číslo ), u SPC praha na učtě ....? Dědictví je od roku 1996 a nevím jestli ještě tyto akcie jsou aktivní. Nevíme jak postupovat?. Děkuji
25.5.2010Dobrý den. Z doby privatizace mi zůstalo několik CP společnosti Motor Jikov a.s. V roce 1997 byla původní emise CP (CZ0005076554)zrušena a vydána nová (770960002499) o které jsem již žádné informace nenašel. Jsou tyto CP ještě k něčemu? Děkuji za odpověď.
25.5.2010Zdědil jsem 70 ks cp IP BANKA, CZ0008002854 . Soud vyčíslil cenu v dědickém řízení na 7000 Kč, ale po ověření na burze cp jsou tyto neobchodvatelné od roku 2003.Tyto cp jsou tedy bezcenné ?
5.5.2010zajimam se o akcie nwr
29.4.2010ráda bych se zeptala na akcie aaaauto moc jsem tomu nerozuměla že chtějí za akcií dát dividendu 1euro když za 1akcií to dělá 14.20kč a jestli vůbec by to bylo letos anebo je to jenom takový návrh třeba na příští rok předem děkuji za odpověd
29.4.2010Dobrý den,při likvidaci věcí po mé zesnulé matce jsem objevil nabídku na koupi kmenových akcií spol.České radiokomunikace ISIN CZ0009054607 z roku 2004.Je velice pravděpodobné že v důsledku vysokého věku nereagovala a založila ji.Jsou tyto akcie v současné době ještě platné, případně co snimi.Děkuji za Vaši odpověď.
29.4.2010Dobrý den. Chtěl bych se zeptat zda časový test na danění zisku z prodeje akcií 6M platí i v případě odečtení ztráty od zisku při pozdějším prodeji akcií. t.j. 1.1.2010 jsem prodal akcie se ztrátou a v období 1.2.2010 do 1.4.2010 jsem nakoupil a prodal jiné akcie se ziskem. Mohu si ztrátu vzniklou prodejem z ledna 2010 odečíst od tohoto zisku teprve tento rozdíl bude podléhat zdanění? Děkoji za odpoveď Luft
29.4.2010Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem ohledně rozhodného dne pro výplatu dividendy. Nemohu nikde najít informaci jak je stanoven rozhodný den pro výplatu dividendy na Pražské burze oproti RM-SYSTÉMU? Jedná se mě o to, jestli je to stejný den nebo jiný? Děkuji Vám moc za odpověď.
29.4.2010Vlastním akcie na majitele-Vodovody a kanalizace Přerov-.Jsou ještě obchodovatelné??
29.4.2010Dobrý den pane ing Machu, Mám stejnou otázku jako je níže již jednou Vám položená.Využila jsem Vaší informaci a chtěla jsem se s tou společností spojit.Bohužel v mapách mně to odpovídá,že taková adresa v ČB neexistuje a přes internet nemohu najít ani jejich stránky a ani nijakou jinou informaci,která by mně pomohla k jejich zkontaktování. Jestli máte prosím nějakou info,můžete mně prosím odpovědět. Předem moc děkuji a přeji Vám pěkné jarní dny Lenka Vítová Dobry den.Chtel bych se zeptat . Mam akcie Alfa invest je to jeste k necemu nebo je mam vyhodit. obchodní společnost Alfa-Invest, akciová společnost se sídlem České Budějovice, Rudolfovská 202, IČ 45 30 60 10 zanikla s převodem jmění na jednoho akcionáře, a to obchodní společnost D.K.K., a.s. se sídlem České Budějovice, Rudolfovská 88-202, IČ 63 90 81 31, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích v oddílu B vložce 734. Z obchodního rejstříku vedeného Krajským soudem v Českých Budějovicích oddílu B vložky 1301 se vymazává obchodní společnost Alfa-Invest, akciová společnost se sídlem České Budějovice, Rudolfovská 202, IČ 45 30 60 10 včetně všech ostatních zapsaných skutečností. Zapsáno: 1.srpna 2003 Vymazáno: 1.srpna 2003 Z výše uvedeného plyne, že byste se měl obrátit na společnost D.K.K., a.s. a požádat o výplatu protiplnění za Vaše akcie. Ing. Jan Mach
29.4.2010Dobrý den našel jsem v domě po rodičích ,který jsem zdědil ,nějáké kuponové knížky, jak zjistím jestli mají nějákou hodnotu?
29.4.2010dobrý den, klientka našeho domova by si ráda nechala vyplatit peníze z podílového fondu Prosperita. Nemá však modrý výpis z SCP. Potřebovala by poradit, jak ho získat, kam napsat, aby mohla podat žádost o vyplacení svých peněz. děkuji za odpověď Lenka Handzlová, DiS. sociální pracovnice Domov seniorů Havířov,p.o.
15.3.2010 Dobry den.Chtel bych se zeptat . Mam akcie Alfa invest je to jeste k necemu nebo je mam vyhodit.
15.3.2010Dobrý den Je možné obchodovat tak aby jste každý den protočil vklad min.1x?Je možné začít třeba s 10 tis.kč,Vyplatí se to nebo veškeré drobné zisky "sežerou" poplatky? Chtěl bych začít intenzivně obchodovat a nechci riskovat větší vklad,nerozumím všem detailům ale zkoušel jsem několikrát demo obchody a tam mi to šlo,nevím jak je to v realu,jestli tak jednoduché jako v demo-účtu. Děkuji
15.3.2010Kde a kdy mohu prosim zakoupit statni dluhopisy (napr. Ministerstva Financi ci hl.m. Prahy) a lze tez u nas zakoupit americke T-bills? Dekuji predem za info.
15.3.2010Vážený pane , dovolte mi, abych Vás požádal o pomoc, která se však asi nevztahuje přímo k Vaši poradenské činnosti.. Chci Vás požádat o meilové adresy následujících institucí: Agrobanka Praha a.s. v likvidaci Středisko cenných papírů Praha Sdružení menšinových akcionářů Agrobanky Praha a.s. Omlouvám se, že Vás tímto obtěžuji, ale bohužel uvedené adresy jakoby neexistovaly a má snaha je zjistit se jeví jako marná. Děkuji Vám předem za jakoukoliv odpověď. S pozdravem Jan Haas, Čs.armády 1247 756 61 Rožnov pod Radhoštěm
18.2.2010Dobry den, jsem vlastnikem akcii Metrostavos roku 1991.jednou za rok,jsem dostavala dividendy,ale posledni roky mi prestaly chodit. Muzete mi poradit,na koho se mam konkretne obratit o radu,eventuelne jake kroky mam podniknout ? Jsem z Prahy. Ing.M.Vavrova
18.2.2010Dobrý den, mám ještě z kuponové privatizace pár akcií a netuším zda za ně mohu něco dostat. Jde o akcie firmy Cottex - BAACOTTE 14 ks, BAAAVIAB - 65 ks a BAACSPLL - 9 ks.
11.1.2010Dobrý deň, aký máte názor na vývoj ceny akcií ERSTE bank, aká je momentálne trhová cena? Má význam momentálne akcie predávať z hľadíska predpokladaného vývoja? Ďakujem
22.12.2009Dobrý deň, dovoľujem si obrátiť sa na Vás s prosbou o nasledujúcu informáciu. V prvej vlne kupónovej privátizácie som získala 8 akcií firmy Jídelní a lúžkové vozy, a.s., identifikač.číslo CP CS0008437158. Dva roky mi poslali symbolické dividendy, naposledy v roku 1995 a odvtedy sa odmlčali. Mohli by ste mi prosím zistiť, či táto organizácia ešte existuje, či sa obchoduje s jej CP, či je možné ich predať, a ak áno, aká je ich orientačná hodnota. Srdečne ďakujem Ing. Daniela Kružičová, Bratislava PS: Na Vašu adresu som natrafila na internete, keď som sa pokúšala získať informácie o kurzoch CP v Čechách.
1.12.2009Dobrý den,vlastním akcie Volkswagenu,chtěl jsem se zeptat,jestli nevíte proč tak tyto akcie klesají,ostatní automobilky spíše rostou,mají tyto akcie dividendu,kde bych mohl sledovat aktualní kurz kromě RMS.Děkuji.
1.12.2009Vlastním akcie IPB a Tesla Lanškroun. Jsou nějaké možnosti uplatnění na trhu. Děkuji.
1.12.2009Zdravím. Mám akcie ORCO koupené ještě za 3100ks.Prosím o radu zdali ještě držet, nebo s velkou ztrátou prodat. Děkuji
1.12.2009Dobrý den, mám 30kusů cenných papírů s názvem emise BAAGEIND můžete mi prosím sdělit jejich cenu k dnešnímu datu a po případě i jak je mohu prodat? jsem v tomto směru laik. Děkuji Holečková
5.11.2009Dobrý den, poslední dobou nějak lesá hodnota akcií Komerční banky. Čím to je a nemůže to mít vliv na stabilitu banky.
5.11.2009Dobrý den. Rád bych se dozvěděl, kde najdu informace o všech českých společnostech (i malých - nejen tzv. blue chips), které vyplácejí dividendu, v jaké výši a kdy mají rozhodné datum. Děkuji
4.11.2009Dobrý den, mám akcie Zentiva. Nevíte kdy dojde k tzv. vytěsnění minorotních akcionářu? Děkuji
30.10.2009Dobrý den, mám z kuponové privatizace nějaké akcie ČKD Polovodiče, Škoda Diesel a Chladící věže. Můžete mi prosím napsat jaký je jejich osud? Děkuji.
30.10.2009Dobrý den,vlastním akcie Spolchemie,od 1.9.2009 se měli začít znovu obchodovat na BCP,proč se ještě neobchodují?
30.10.2009Dobrý den!Mám list.akcie spo.,která jde od 1.1.2010 do likvidace.Jak dlouhou lhutu mám na výběr v případě likvidačního zůstatku?Jedu mimo republiku.
30.10.2009Dobrý den, mám několik málo akcií a. s. Zeveta a Roučka - Slatina. Zajímá mě, jestli mohu za ně dostat nějaké peníze a jak na to. Děkuji Vám za odpověď. Jan
30.10.2009Taktéž mám stejné akcie Karlovarského porcelánu myslíte, že v budoucnu můžou opět nějakou hodnotu získat? Děkuji
30.10.2009Dobrý den, prosím o sdělení zda lze prodat akcie živnostenské banky. Děkuji. Pěkný den přeje Luboš Seitl
27.10.2009Dobrý den,mám možnost investovat do UCB strukturovaného dluhopisu Petrol 2012,kde je garantovaná 100%návratnost investovaných prostředků,hrozí zde nějaké skryté riziko,kdyby investovaná částka nebyla vyplacena.Děkuji za odpoveď.
20.10.2009Pekný deň! Mám aktívny účet v SCP Praha, neviem aké cenné papiere vlastním. Prosím o radu, či ich môžem predať. Ak áno, ako postupovať, som totiť zo Slovenska. Ďakujem Ľudmila Slaničanová, 029 52 Hruštín 163
20.10.2009Dobrý den. ČEZ,O2 a zřejmě i jiné společnosti už vyplatily dividendy za rok 2008. Zajímalo by mě,kdy a v jaké výši tak učiní KB. Děkuji za odpověď.
2.10.2009Dobrý den,mám z první privatizace 6 akcií rakovnických keramických závodů a chtěl bych se zeptat,jestli můžu za ně dostat nějakpeníze a jakto udělat?Děkuji
2.10.2009Zdravím,měl bych dotaz,zda nevíte něco o investování v Dubaji.Láká mě to,ale chtěl bych vědět jaké mají portfolio?Jaké jsou vstupní poplatky,popl. za vedení,platí se při výběru?Zda je vůbec možný výnos98%.Děkuji za odpověď Zd. Hotový
2.10.2009Dobry den! Zdedil jsem akcie z 1.vlny kup.privatizace od firmy Karma a.s. Chtel bych se zeptat jestli maji jeste nejakou hodnotu event. jak by se daly zpeneznit?Dekuji predem za odpoved! L.W.
2.10.2009Byl už ukončen konkurz ZPS Zlín? V případě, že ano, jaký je likvidační zůstatek? Děkuji.
2.10.2009Dobrý den, zajímal by mě Váš odhad ceny akcií TO2,zdali jsou vhodné pro nákup či prodej, zejména po odhadu společnosti Goldman Sachs ?
23.9.2009Jaký je Váš odhad ceny akcií Unipetrolu,při současné ceně 146.-Kč prodat ,nebo ještě čekat?Děkuji za odpověd.
22.9.2009Jaký je Váš odhad cílové ceny akcií ČEZ? Váhám jestli při současné ceně cca 140Kč mám investovat do akcií Unipetrolu?? Děkuji za odpověď.
21.9.2009Dobrý den. Jsem vlastníkem akcii Volkswagen, včera jsem četla tuto zprávu : "16.09. 10:19 Volkswagen možná zmizí z DAXu Volkswagen AG (VOW, VOW3) očekává, že jeho běžné akcie budou staženy z indexu DAX30 poté, co Qatar Holding LLC uplatní své opce na nákup akcií, čímž výrazně sníží tzv. free-float, neboli volně obchodovatelný poměr akcií. Běžné akcie tak zůstanou pouze instrumentem pro strategické investory." Co to pro mě, jako drobného akcionáře znamená? Děkuji za odpověď
21.9.2009PROSIL BYCH ZNAT CENU AKCIJI WESTTRANSPORT PLZEN a.s. ICO:48362620 DEKUJI.
14.9.2009Byl jsem a jsem stále vlastníkem akcií Spalovny Vysočany. Nebyl jsem vyzván nikým, abych si vyzvedl listiné akcie. Do dnešní doby zjišťuji, kde se potulují a jak bych je získal.Kde se mohu dopátrat a u koho jsou uloženy.
14.9.2009Dobrý den, jsem majitel akcií (restituční vypořádání)firmy Truck International a.s. Na firmu byl konkurz,usnesením Krajského soudu v Ústí nad Labem zrušen 12.11.2007,když jsem sháněl kontakt na firmu(na adrese neodpovídala), odpověděl soud, že firma byla vymazána z obchodního rejstříku. Jak mohu firmu , jako akcionář, dostihnout? Děkuji M. Storch
1.9.2009Máme se sestrou soudem vydané potvrzení o tom, že na nás rovným dílem (počet akcií každé emise je sudý)přešly po maminčině smrti nějaké akcie. Bude stačit, když každá odděleně ve svém bydlišti přijdeme s rozhodnutím soudu na SCP akcie nechat přepsat? již jsme to zkoušeli na RMS, tam přepsání nebyli schopni udělat. Zkoušela jsem se na zděděné emise podívat na tomto webu a u INTEX CZ0005115048 je uvedeno, že emise neexistuje. Můžete mi prosím vysvětlit, co to pro nás znamená? Je to chyba soudu nebo soudu dalo chybnou informaci SCP nebo akcie v době od vydání rozhodnutí soudu vloni na podzim zanikly?
31.8.2009Vaši společnost jsem našel na netu a můj dotaz zní:akcie Investiční banky a.s.,ISIN 0008002854,jsou definitivně pro nás drobné investory pohřbeny,nebo je tu ještě nějaká šance vyrovnání? Děkuji.
21.8.2009Dobrý den.vlastnil jsem akcie Mikrobu Čebín-před 14 dny jsem obdržel výpis z centra cenných papírů že již žádné akcie nevlastním a dneska mi přišla složenka na 18000 Kč aniž bych dal nějaký souhlas k prodeji-nevím co mám dělat -doufám že poradíte.Na složence je adresa od CAPITAL PARTNERS.a.s.Dušní 22 PRAHA1 Asi před 2 měsíci mi volal nějaký p. Kočka že by je odkoupil ale neměl jsem na něho čas. NEVÍM JESTLI TY PENÍZE MÁM VYZVEDNOUT NEBO NE-DĚKUJI
18.8.2009dobrý den,Už třetím rokem mě chodí výplata dividend z pražské energetiky a.s.Já jsem však akcie které jsem měl po kupónové privatizaci už dříve prodal.Co mohu dělat.Jak zjistím zdali ještě tyto akcie nevlastním ,když doma žádné dokumenty nemám.Děkuji za odpověď.
18.8.2009Dobrý den,prosím o radu!Vlastním 200ks akcií APOLLON HOLDING,a ráda bych je prodala.Je nějaka šance je prodat?Děkuji za odpovědˇ,s pozdravem M.Bílková
18.8.2009dobrý den jaká je částka pro rok 2009 pro naplatení daň z prodeje cenných papíru, ak ich doba držby byla méne jako 6 mnesícu.Dekuje
18.8.2009Dobrý den,mužete mi prosím sdělit,zda TEFONICA O2 letos vyplácí dividendy a jaké je rozhodné datum k eventuálnímu nákupu akcií za učelem získání dividen.děkuji Ivo Krásný
18.8.2009Dobrý den, je možné ještě nějak zhodnotit akcie Vojenských staveb? Četla jsem vaši odpověď na podobné téma, nicméně společnost Iridium invest a.s. je zřejmě vymazána z obchodního rejstříku. Děkuji
14.8.2009Dobry den,chtela bych si koupit akcie,ale nevim na koho se mam obratit a co je potreba udelat.Jsem obycejna zena,takze o obchodovani s akciemi OPRAVDU nevim vubec nic.Mam se obratit treba na RM system?Dekuji za odpoved.
13.8.2009Dobrý den,vlastním akcie AGROBANKY nyni má dojít k dohode/vyrovnání/ s GE Money bank,můžete mi poradit jak mám postupovat? Děkuji Novotný
13.8.2009Vlastním 20 ks. akcií Nealko Olomouc a.s. Na RM-systému se neprodávají. Podnik je v konkursu. Co dělat? Je možnost získat nějakou zůstatkovou hodnotu? Kontakt na vás jsem získal na portálu "kurzy".
13.8.2009Vlastním akcie Chemických závodů Sokolov.Tyto akcie nebyly nikdy obchodovatelné.Chtěl bych je prodat.
13.8.2009Přeji hezký den a chtěl bych se zeptat na pojem závěrečná aukce a vůbec jak tato transakce probíhá a k čemu slouží. Děkuji za odpověď.
13.8.2009Dobrý den.Prosím o informaci kdy budou vypláceny dividendy ČEZ. O Vás vím z internetu.
13.8.2009dobrý den jsem majitelem 10 akcií Karlovarského porcelánu IČO 48361321 mají nějakou hodnotu a dají se prodat děkuji Jan A.
13.8.2009Vlastním cenné papíry UNIPETROL 220 kusů dle výpisu z účtu SCP z 20.8.1997. Prosím poraďte mi co s nimi mám dělat, a kde se o tom můžu více dovědět? děkuji.
13.8.2009Dobrý den.Chtěl bych koupit akcie NWR pro dlouhodobější investici.Jak by jste viděl tento záměr v realitě.Děkuji Luděk P.S.máte nějaký lepší typ?
13.8.2009Vlastím ING český akciový fond a zajímalo by mě jestli má smysl čekat až se cena vyšplhá na původní nebo raději prodat dříve . Jak to vidíte . Děkuji Petr
11.8.2009Dobrý den, mám 80 000,- a chtěl bych je investovat cca na 3 - 5 let. Můžete mi prosím poradit nejvýhodnější produkt kam investovat?
3.7.2009prosím Vás oslovila mě firma, že mám jejich akcie z kupónové privatizace a že tyto můžu výhodně prodat. Jenže jsem zjistil na RM systému, že tyto akcie se změnily na listinné akcie. Jenže já nemám ten list (doklad o vlastnictví akcií). Prosím Vás co s tím můžu dělat? Děkuji za odpověď.
3.7.2009Dobrý den,vlastním akcie BFAPCES (PPF INVEST HOLDING) a Pražské pivovary (BAAPIVPH )a chtěla bych se zeptat jak hospodaří a jak je to s případnou výplatou dividendy.Děkuji s pozdravem Marta T
3.7.2009Dobrý den. Vlastním akcie na jméno KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. IČO 25155261 a vzhledem k tomu, že jsem se doposud nijak nezajímal tak nevím jestli jsou mi vůbec k něčemu. Snad asi jen k zatopení v kamnech.Mnohokrát děkuji.
3.7.2009Dobry den.Vlastnim akcie s prvej vlny KP.Solo Susice,Ferromet,Pragoexport.Chcem sa opytat aky je ich osud pripadne ci je mozne ich predat a za aku cenu.Dakujem.
3.7.2009Dobrý den, hledal jsem na internetu informace ohledně prodeje akcií Všeoborového investičního fondu a nejsem z nich příliš moudrý. Našel jsem i Vaše stránky ze kterých usuzuji, že se mi pokusíte poradit. Vlastním z kuponové privatizace 60 akcií této a.s. s ič 44684444. Zjistil jsem, že tyto akcie jsou dnes v list.podobě. V této formě jsem si je nikdy nevyzvedl. Z výpisu OR jsem si přečetl, že mají velmi malou hodnotu. Můj dotaz je zda je mám vůbec zkoušet prodat a pokud ano jak mám postupovat, abych to mohl udělat a komu a jak je nabídnout. Velice děkuji za odpověď. Veselý
3.7.2009Dobrý den. Obdržel jsem nabídku na výplatu protiplnění akcií PARAMO. Bohužel jsem nestihl termín výplaty. Znamená to, že jsem i nadále akcionářem PARAMA? Nebo jsem o veškeré akcie přišel bez náhrady? Případně zda je "vyvlastňující" UNIPETROL povinen zorganizovat další vlnu odkupů akcií PARAMA. Děkuji za odpověď. M.Alonek
3.7.2009Dobrý den, zajímalo by mě, zda mají nějakou hodnotu akcie hotelu Pupp a akciefirmy Mars Svratka, obe akcie jsou drzeny od kuponove privatizace. Děkuji Dekuji
3.7.2009Dobrý den!Orličan Chocen měl 24.6.V.Hromadu.Má prý dojít k 1.1.2010 k likvidaci společnosti nevíte jak to dopadlo?
1.7.2009Dobrý den, z KP ještě vlastním akcie ZPS Zlín , společnost prošla konkurzem a byla vymazána z obchodního rejstříku. Je ještě nějaká naděje zpeněžit tyto akcie, má nějaká nástupnická a.s. povinnost finančně se vypořádat s akcionáři, nebo už neexistuje žádná šance?
1.7.2009Prosím o sdělení zda nakupovat akcie České spořitelny s vyhlídkou na zhodnocení buď dividendou nebo cenou akcie(zda by mohla jít nahoru).Děkuji
22.6.2009 Chtěl bych nakoupit akcie polské skupiny KGHM.Fio mi dporučilo, že na Xetře ale moc chytrý nejsem.Ceny jsou uváděny v eurech nebo v polských zlotých.Chtěl bych jich asi tak100.Poraďte mi podrobněji jak to zrealizovat. Děkuji Milan
22.6.2009Jaké jsou výhody a podmínky pro obchodování na burze v systému SPAD. Například pro obchod s ERSTE bank- kolik peněz je ta jednotka/blok??
25.5.2009Dobrý den,vlastním akcie unipetrolu a chtěla bych se zeptat jestly z toho budou vyplácet dividendy kolik a kdy?Čtu Vaše rady na internetu.
25.5.2009Dobrý den, prosím o informaci, vlastním hromadnou listinu Pragy Hostivař as.,jejíž základní kapitál je na listině vypsán na 81 144 000,na stránkách této firmy se nedokáži zorientovat jaká je nynější cena jedné listiny v hodnotě 1 500 Kč.Děkuji.
25.5.20091)Z KUP PRIV JSEM VLASTNIKEM AKCII SVIT ZLIN, JAKE JSOU SOUCASNE MOZNOSTI JEJICH ZPENEZENI? 2)OD SPOLANA A PARAMO JSEM ODBDRZEL NABIDKU PROTIPLNENI, MUSIM JEJICH AKCIE TIMTO ZPUSOBEM ODPRODAT NEBO V PRIPADE NEREAGOVANI ZUSTANU DAL JEJICH AKCIONAREM? DEKUJI ZA ODPOVEDI, P.NOVY
25.5.2009dobrý den, dostala jsem od společnosti UNIPETROL nabídku k odkoupení akcií (z provatizace), v současné době mi nabízejí cca 1000,- Kč/ks. Nemohu se rozhodnout ani nalézt nějaký vývoj akcie?
25.5.2009Dobrý den, vlastním 2 akcie Vojenské stavby invest v nominalni hodnote 1000,- Kč. Je možné ještě tyto akcie prodat? Děkuji za odpověď, Marek Halo
25.5.2009V roce 2000 jsem prostřednictvím FIO nakoupil 10 000 ks akcií IPB ISIN CZ0008002854. Ale konstrukce obchodování byla taková, že akcie byly deponovány na účtu SCP společnosti FIO, nikoliv na mém. Od FIO nemám žádnou reakci. Jaký byl osud této emise. Dá se s ní jěště obchodovat, nebo kdy s ní bylo naposled možné obchodovat nebo jí převádět v SCP na jiné subjekty. Děkuji
27.4.2009Prosím o radu, co mohu dělat s akciemi Tesly Hradec Králové. Přišel mně změnový výpis ze SCP, že akcie byly zrušeny na příkaz likvidátora emitenta před výmazem společnosti z obchodního rejstříku. Info o Vás z internetu. Děkuji
27.4.2009Dobrý den , chtěl bych se zeptat, vlastním akcie citigroup a aig. Jak vidíte tyto dvě instituce do budoucnosti horizont 1-2 roky a dál.Jeli dobr0 v tuto chvíli přikupovat. A jak je to s případnou výplatou dividendy nebo kde bych našel jak a kdy se vyplácely v minulosti. Děkuju s pozdravem Dan Petřík
27.4.2009Dobrý den, má význam kupovat akcii O2 s výhledem na dividendový výnos(v současných cenách okol 10%) a podstupovat riziko ztráty na hodnotě akcie?
27.4.2009Dobry den, vlastnim akcie Cutisin Jilemnice.Ako je ich mozne najvyhodnejsie predat? Dakujem za odpoved.
27.4.2009Mam akcie pozemní stavby Olomouc mají nějakou hodnotu?
27.4.2009DOBRÝ DEN.JSEM VLASTNÍKEM CENNÝCH PAPÍRŮ AKCIOVÉ SPOLEČNOSTI....NÁZEV-PRVNÍ VÁCLAVOVA SPOLEČNOST,a.s CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT JESTLI JDOU TYTO AKCIE PRODAT A JAKÁ JE HODNOTA.NA KOHO SE MŮŽU OBRÁTIT S PRODEJEM.ZATÍM MI BYLO ŘEČENO ,ŽE JSOU AKCIE NEPRODEJNÉ.
27.4.2009Dobrý den, potřeboval bych nástin - pokračování vývoje akcií ZENTIVY, která se 28.4.2009 stahuje BCPP. Jsem majitelem jejich akcií, avšak jsem v době odkupu nereagoval a pořád je držím. V současné době jsem pořád něco pod nákupem. Jak se zachová ZENT, bude se uplatňovat tzv, vytěsnění??? Dík.
15.4.2009Nedavno jsem psal otazku,jeste jste mi neodpovedeli,takze Dividenda Telefonicy O2 je 50 kc hrubeho.Kolik dostanu cisteho na akcii po zdaneni?Diky za odpoved Ler
15.4.2009dobrý den, mám asi 1 000 akcií BAAHANMA (CZ0009051058)a protože už se neobchodují tak neznám jejich součastnou hodnotu. Poradíte mi co s nimi a jestli za ně mohu ještě něco dostat??? Děkuji
15.4.2009Dobrý den. Márně pátram, podle jakého vzorce se vypočítává kurz tnapř. akcie na pražské burze? Je zde mnoho náhod, které se přesně shodují s některými zahraničními kurzy. Např. NWR jde v Londýně v 11.30 nahoru, v Praze v 11.32 také o stejnou cenu také nahoru a naopak. Takovéto pohyby nejsou náhodné a nemají nic společného se sentimentem investorů, nebo ekonomickými ukazateli. Čí, že to objemy nakonec manipulují s našími penězi?
15.4.2009Dobrý den. Koupil jsem v RMS akcie Erste Bank a NWR. Nechal jsem si udělat výpis ze SCP, avšak tyto tituly tam nejsou uvedeny. Dotaz : Kde se vedou výše zmíněné akciové tituly ? Děkuji Adam PS.
31.3.2009Dobrý den,ráda bych se zeptala na vývoj kurzu dolaru. Zda dolar poroste nebo půjde dolů.Zda dolary prodat nebo ještě počkat. Děkuji moc za odpověď.
31.3.2009konzervativní fond mix FF u ČS, prosím je nějaká prognosa, že bude líp,jsem důchodce a už na fondu mám o 9tis.méně,nevím co mám dělat, vybrat a přijít o tuto částku, nebo ještě počkat? mám ho od 11/2007
23.3.2009Dobrý den .Už bylo rozhodnuto o dividendách \ČEZ a Erste?Nebo kdy bude. Kdo dostane dividendy?Jestli ten kdo je drží v dobšě vyplácení nebo v den rozhodnutí ?Děkuji za podrobnější informaci.Jak nakupovat přes Vás. Děkuji Kolman
2.3.2009Dobry den zajmalo by mne jak se obchoduje na burze forex a chtel bych ukazat priklad jak to vypada jesti kdyz budu kupovat eura tak koupim jakoby napr.1 euro a dam za nej stejne penez jako bych je vlastnil a nes do smenarny nebo to vypada na burze jinak sem zacinajici obchodnik a chtel bych s obchodovat meny na burze predem dekuji za radu
2.3.2009Dobrý den,jsem majitelem akcií Moravských železáren,a.s.Olomouc .Jedná se o kmenové akcie na majitele ve jmenovité hodnotě 650 kč.Chci se zeptat jestli mají,ještě nějakou hodnotu a zda-li je možné je odprodat.Děkuji za odpověd´.
2.3.2009Pracuji v zahraníčí, tedy mám plat v euro, většinu platu nespotřebuji... otázka: V souvislosti s přijetím eura, mám si eura střádat nebo je směňovat na koruny? Vás jsem našel na http://www.kurzy.cz/
2.3.2009Dobrý den.existuje ještě fond zdraví ? Pokud ano mohu nějak zjistit cenu akcií.Děkuji
2.3.2009zdravím Vás, v tuto chvíli otázku nemám, neboť jak to bude pokračovat s propadem naburze mi nikdo neřekne. Zdravím, Kunc
2.3.2009 akc.společnost,ze které vlastím pár ks,spravuje likvidátor řádku let,mohu očekávat nějaký výtěžek z likv.zůstatku ?
2.3.2009Dobrý den,vlastním akcie GH PUPP/CZ 0008416054/ chtěl bych znát jejich aktuální hodnotu,případně kde bych ji mohl zjistit.Děkuji K.
2.3.2009Dobrý večer. Mám 6Oakcií Zentivy. Je dobré je teď prodat. Děkuji Svobodová
2.3.2009Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, co dělat, když jsem zdědila akcie společnosti Podblanicko a tyto mám jen zapsaány na usnesení o dědickém řízení včetně jejich hodnoty a a registračních čísel. Fyzicky je však v ruce nemám, jelikož se ztratily při vyklízení bytu pozůstalého. Byla jsem na uvedené společnosti, ale tam mi neporadili nebo spíše nechtěli poradit. Jde mi o to, zda by mi společnost měla vydat nějaký duplikát , nebo nové akcie. Děkuji za radu.
2.3.2009Dobrý den,Moje matka vlastní léta akcie Vítkovic CZ00050988558. Nyní dostala dopis bez uvedení firmy s nabídkou na odkup za 200,-Kč.Ráda by akcie prodala.Poraďte prosím jak a kde tyto akcie nejlépe a bezpečně prodat.Balcarová
17.2.2009konzervativní fond mix FF u ČS, prosím je nějaká prognosa, že bude líp,jsem důchodce a už na fondu mám o 9tis.méně,nevím co mám dělat, vybrat a přijít o tuto částku, nebo ještě počkat? mám ho od 11/2007,omylem jsem napsala seznam.cz,omlouvám se.
16.2.2009Dobrý den,jsem majitelkou akcii firmy Impress a.s.,se sídlem Skřivany.ISIN:CZ0005103663.Ráda bych věděla jakou hodnotu mají tyto akcie v současné době.Děkuji
12.2.2009Dobrý den, doporučovaly by jste nyní nakoupit valuty pro letošní letní dovolenou ? Děkuji za odpověď. R .Viktorová
9.2.2009jsem vlastníkem 30 ks akcií fondu PPF CZ000908450 je možno je prodat? Marie Honesová
9.2.2009Dobrý den.Můj otec vlastní akcie Čsob středoevropsky fond.Jak tyto akcie může prodat?Děkuji za předem za odpověď.
5.2.2009Prosím o informaci jak lze nejlépe postupovat s akciemi fy. KARLOVARSKÝ PORCELÁN. Děkuji.
5.2.2009Jsme vlastníkem podílů tichého společníka Záručního a rozvojového družstva Capitalia. Poraďte mně, prosím, co s těmito podíly můžeme dělat a na koho se obrátit. Předem děkujeme za odpověď. P. Dusbaba, Náchod
5.2.2009Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli u nás jdou ještě vyměnit italské liry. Děkuji za odpověď Karel Ječmen
5.2.2009Kdy je nejzassi termin pro koupi akcii Cezu,abych mel narok na dividendu?Kolik predpokladate dividendu na akcii?Dekuji
2.2.2009Dobrý den, zajímalo by mě, v jakém časovém intervalu jsou u akcií společnosti NWR vypláceny dividenda. Jde o výplaty za roční nebo půlroční zúčtovací období? Pokud je toto období půlroční (zdá se, že po vstupu akcií na BCPP byla první výplata dividendy pouze za půlroční zúčtovací období, nicméně to mohl být v souvislosti se vstupem na BCPP mimořádný interval, který se třeba již nebude opakovat....), bude stejné zúčtovací období dodrženo i nadále? Předem děkuji za Vaši odpověď. Tomáš Tumpach
2.2.2009Na koho se obrátit,když nedostávám akcie ČEZ,které jsem zdědil a řádně byly převedeny.
2.2.2009dobrý den,moji rodiče vlastní listinné akcie Spalovny Praha-Vysočany.Můj dotaz zní kde je mohou prodat a jakou mají dnes hodnotu

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Odmítnout Souhlasím